Tootekood: IHLP2525CZERR22M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525CZERR22M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0.22uH; 23A; 2.5mΩ; 6.47x6.47x3mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 2.5MΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 23A
Body dimensions 6.47x6.47x3mm
Inductance 220nH