Tootekood: IHLP2525CZERR47M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525CZERR47M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0.47uH; 17.5A; 4mΩ; 6.47x6.47x3mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 4mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 17.5A
Body dimensions 6.47x6.47x3mm
Inductance 470nH