Tootekood: IHLP2525CZERR68M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP2525CZERR68M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0.68uH; 15.5A; 5mΩ; 6.47x6.47x3mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 5MΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 15.5A
Body dimensions 6.47x6.47x3mm
Inductance 680nH