Tootekood: IHLP4040DZER100M11
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP4040DZER100M11
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor features
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 7.5A; 27.8mΩ; 10.3x10.3x4mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 27.8mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 7.5A
Body dimensions 10.3x10.3x4mm
Inductance 10µH