Tootekood: IHLP4040DZER150M11
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP4040DZER150M11
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; 6.25A; 40.9mΩ; 10.3x10.3x4mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 40.9mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 6.25A
Body dimensions 10.3x10.3x4mm
Inductance 15µH