Tootekood: IHLP4040DZER1R0M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP4040DZER1R0M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; 17.5A; 3.7mΩ; 10.3x10.3x4mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 3.7mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 17.5A
Body dimensions 10.3x10.3x4mm
Inductance 1µH