Tootekood: IHLP4040DZER330M8A
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP4040DZER330M8A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; 3.7A; 110mΩ; 10.3x10.3x4mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 110mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 3.7A
Body dimensions 10.3x10.3x4mm
Inductance 33µH