IHLP4040DZER4R7M11
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP4040DZER4R7M11
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 9.5A; 12.9mΩ; 10.3x10.3x4mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 12.9mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | IHLP |
| Operating current | 9.5A |
| Body dimensions | 10.3x10.3x4mm |
| Inductance | 4.7µH |