IHLP4040DZERR56M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP4040DZERR56M01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0.56uH; 27.5A; 1.7mΩ; 10.3x10.3x4mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.7mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | IHLP |
| Operating current | 27.5A |
| Body dimensions | 10.3x10.3x4mm |
| Inductance | 560nH |