Tootekood: IHLP6767GZER220M01
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: IHLP6767GZER220M01
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor features
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 11A; 25.1mΩ; 17.15x17.15x7mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 25.1mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Series IHLP
Operating current 11A
Body dimensions 17.15x17.15x7mm
Inductance 22µH