Tape: heat transfer; W: 100mm; L: 200mm; Thk: 0.5mm; 2W/mK; grey; 5kV
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IPT TP 2005S-1
Tootja: IPT
Tootja tootekood: IPT TP 2005S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: heat transfer; W: 100mm; L: 200mm; Thk: 0.5mm; 2W/mK; grey; 5kV
| Operating temperature | -40...200°C |
| Colour | grey |
| Width | 100mm |
| Length | 200mm |
| Thickness | 500µm |
| Thermal conductivity | 2W/mK |
| Dielectric strength | 5kV |
| Tape application | facilitates heat transfer, fixing |
| Type of tape | heat transfer |
| Shore hardness | 40 |