Tape: heat transfer; W: 20mm; L: 120mm; Thk: 2mm; 2W/mK; grey; 20kV
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IPT TP 2020S
Tootja: IPT
Tootja tootekood: IPT TP 2020S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: heat transfer; W: 20mm; L: 120mm; Thk: 2mm; 2W/mK; grey; 20kV
| Operating temperature | -40...200°C |
| Colour | grey |
| Width | 20mm |
| Thickness | 2mm |
| Thermal conductivity | 2W/mK |
| Tape application | facilitates heat transfer, fixing |
| Type of tape | heat transfer |
| Shore hardness | 40 |