Tape: heat transfer; W: 30mm; L: 30mm; Thk: 3mm; 3.6W/mK; blue; 30kV
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IPT TP 3630S-1
Tootja: IPT
Tootja tootekood: IPT TP 3630S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: heat transfer; W: 30mm; L: 30mm; Thk: 3mm; 3.6W/mK; blue; 30kV
| Operating temperature | -40...200°C |
| Colour | blue |
| Width | 30mm |
| Length | 30mm |
| Thickness | 3mm |
| Tape application | facilitates heat transfer, fixing |
| Type of tape | heat transfer |
| Shore hardness | 50 |