Tape: heat transfer; W: 20mm; L: 120mm; Thk: 3mm; 3W/mK; pink; 24kV
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IPT TP 6030S
Tootja: IPT
Tootja tootekood: IPT TP 6030S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: heat transfer; W: 20mm; L: 120mm; Thk: 3mm; 3W/mK; pink; 24kV
| Operating temperature | -40...200°C |
| Colour | pink |
| Width | 20mm |
| Thickness | 3mm |
| Thermal conductivity | 3W/mK |
| Tape application | facilitates heat transfer, fixing |
| Type of tape | heat transfer |
| Shore hardness | 60 |