Tape: heat transfer; W: 30mm; L: 30mm; Thk: 1mm; 10W/mK; black; 24kV
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IPT TP 9910S
Tootja: IPT
Tootja tootekood: IPT TP 9910S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: heat transfer; W: 30mm; L: 30mm; Thk: 1mm; 10W/mK; black; 24kV
| Operating temperature | -40...200°C |
| Colour | black |
| Width | 30mm |
| Length | 30mm |
| Thickness | 1mm |
| Tape application | facilitates heat transfer, fixing |
| Type of tape | heat transfer |
| Shore hardness | 60 |