Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IQ4809SA
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: IQ4809SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 111mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP7 |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 19.5x6x9.5mm |
| Output voltage | 9V DC |
| Insulation voltage | 1kV DC |
| Efficiency | 80% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 85kHz |