Converter: DC/DC; 3W; Uin: 5V; 15VDC; Iout: 200mA; SIP; 2.8g; 85kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IR0515SA
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: IR0515SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3W; Uin: 5V; 15VDC; Iout: 200mA; SIP; 2.8g; 85kHz
| Output current | 200mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 19.5x7.2x9.5mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1kV DC |
| Efficiency | 84% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 85kHz |