Converter: DC/DC; 150W; Uin: 57.6÷160V; Uout: 24VDC; Iout: 6.25A; DIP
Kordarv:
36.0
Minimum quantity:
36.0
Tootekood:
IRH-24/6.3-T110PVF-C-1
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: IRH-24/6.3-T110PVF-C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 150W; Uin: 57.6÷160V; Uout: 24VDC; Iout: 6.25A; DIP
| Output current | 6.25A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP |
| Power | 150W |
| Operating temperature | -40...110°C |
| Output voltage | 24V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 89% |
| Number of outputs | 1 |