Converter: DC/DC; 150W; Uin: 57.6÷160V; Uout: 5VDC; Iout: 30A; DIP
Kordarv:
36.0
Minimum quantity:
36.0
Tootekood:
IRH-5/30-T110N-C
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: IRH-5/30-T110N-C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 150W; Uin: 57.6÷160V; Uout: 5VDC; Iout: 30A; DIP
| Output current | 30A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP |
| Power | 150W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 61x57.9x12.7mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 91% |
| Number of outputs | 1 |