Converter: DC/DC; 150W; Uin: 16÷160V; Uout: 12VDC; Iout: 12.5A; DIP
Kordarv:
30.0
Minimum quantity:
120.0
Tootekood:
IRQ-12/12.5-W80PB-C
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: IRQ-12/12.5-W80PB-C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 150W; Uin: 16÷160V; Uout: 12VDC; Iout: 12.5A; DIP
| Output current | 12.5A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP |
| Power | 150W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Output voltage | 12V DC |
| Efficiency | 89% |
| Number of outputs | 1 |