DC-DC CONVERTER, 12V, 4.5A
Kordarv:
48.0
Minimum quantity:
144.0
Tootekood:
IRS-12/4.5-Q48N-C
Tootja: MURATA POWER SOLUTIONS
Tootja tootekood: IRS-12/4.5-Q48N-C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DC-DC CONVERTER, 12V, 4.5A
| Output current | 4.5A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP |
| Power | 54W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 2.25kV DC |
| Efficiency | 91% |
| Number of outputs | 1 |