Bench mat; ESD; 0.9x5m; Thk: 3.2mm; grey; 71°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IS060002C
Tootja: COBA EUROPE
Tootja tootekood: IS060002C
Spetsifikatsioon tootele Bench mat; ESD; 0.9x5m; Thk: 3.2mm; grey; 71°C
| Colour | grey |
| Material | PVC, vinyl |
| Version | ESD |
| Width | 900mm |
| Length | 5m |
| Thickness | 3.2mm |
| Conform to the norm | EN 61340-5-1 |
| Antistatic elements application | for cover the tops, for covering shelves, for covering trolleys |