IC: FLASH memory; 4Mb; QPI,SPI; 104MHz; 2.3÷3.6V; SO8; serial
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
IS25LP040E-JNLE-TR
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS25LP040E-JNLE-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: FLASH memory; 4Mb; QPI,SPI; 104MHz; 2.3÷3.6V; SO8; serial
| Mounting | SMD |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 2.3...3.6V |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Interface | QPI, SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 104MHz |
| Kind of interface | serial |