FLASH memory; NOR Flash; 512kbit; SPI; 104MHz; 2.3÷3.6V; SO8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IS25LQ512B-JBLE
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS25LQ512B-JBLE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele FLASH memory; NOR Flash; 512kbit; SPI; 104MHz; 2.3÷3.6V; SO8
| Mounting | SMD |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 2.3...3.6V |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Interface | SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 104MHz |
| Kind of interface | serial |