IC: FLASH memory; 16Mb; DTR,QPI,SPI; 133MHz; 1.65÷1.95V; SO8
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
IS25WP016D-JBLA3-TR
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS25WP016D-JBLA3-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: FLASH memory; 16Mb; DTR,QPI,SPI; 133MHz; 1.65÷1.95V; SO8
| Mounting | SMD |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | FLASH memory |
| Operating voltage | 1.65...1.95V |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Interface | DTR, QPI, SPI |
| Kind of memory | NOR Flash |
| Operating frequency | 133MHz |
| Kind of interface | serial |