Optocoupler; SMD; Channels: 1; Out: transistor; Uinsul: 3.75kV
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IS357A
Tootja: ISOCOM
Tootja tootekood: IS357A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler; SMD; Channels: 1; Out: transistor; Uinsul: 3.75kV
| Mounting | SMD |
| Case | SMD4 |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Number of pins | 4 |
| Max. off-state voltage | 5V |
| Turn-on time | 4µs |
| Insulation voltage | 3.75kV |
| Kind of output | transistor |
| Collector-emitter voltage | 35V |
| Turn-off time | 3µs |
| CTR@If | 80...160% @5mA |