DRAM memory; SDRAM; 1Mx16bitx4; 200MHz; 5ns; TSOP54 II; 0÷70°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IS42S16400J-5TL
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS42S16400J-5TL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DRAM memory; SDRAM; 1Mx16bitx4; 200MHz; 5ns; TSOP54 II; 0÷70°C
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3.3V DC |
| Case | TSOP54 II |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | tube |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 200MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 5ns |
| Memory organisation | 1Mx16bitx4 |