IC: DRAM memory; 2Mx16bitx4; 200MHz; 5ns; TSOP54 II; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IS42S16800F-5TLI
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS42S16800F-5TLI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: DRAM memory; 2Mx16bitx4; 200MHz; 5ns; TSOP54 II; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...3.6V DC |
| Case | TSOP54 II |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | in-tray, tube |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 200MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 5ns |
| Memory organisation | 2Mx16bitx4 |