IC: DRAM memory; 4Mx32bitx4; 133MHz; 7.5ns; TSOP86 II; -40÷85°C
Kordarv:
108.0
Minimum quantity:
108.0
Tootekood:
IS42S32160F-75ETLI
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS42S32160F-75ETLI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: DRAM memory; 4Mx32bitx4; 133MHz; 7.5ns; TSOP86 II; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...3.6V DC |
| Case | TSOP86 II |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | in-tray, tube |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 133MHz |
| Kind of interface | parallel |