DRAM memory; SDRAM; 512kx32bitx4; 143MHz; 7ns; TSOP86 II; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IS42S32200L-7TLI
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS42S32200L-7TLI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DRAM memory; SDRAM; 512kx32bitx4; 143MHz; 7ns; TSOP86 II; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3.3V DC |
| Case | TSOP86 II |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 143MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 7ns |
| Memory organisation | 512kx32bitx4 |