IC: DRAM memory; 2Mx32bitx4; 166MHz; 6ns; TFBGA90; 0÷70°C; parallel
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
IS42S32800J-6BL-TR
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS42S32800J-6BL-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: DRAM memory; 2Mx32bitx4; 166MHz; 6ns; TFBGA90; 0÷70°C; parallel
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...3.6V DC |
| Case | TFBGA90 |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 166MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 6ns |
| Memory organisation | 2Mx32bitx4 |