IC: DRAM memory; 512kx16bitx2; 143MHz; 7ns; TSOP50 II; -40÷105°C
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
IS45S16100H-7TLA2-TR
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS45S16100H-7TLA2-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: DRAM memory; 512kx16bitx2; 143MHz; 7ns; TSOP50 II; -40÷105°C
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...3.6V DC |
| Case | TSOP50 II |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 143MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 7ns |
| Memory organisation | 512kx16bitx2 |