IC: DRAM memory; 1Mx32bitx4; 166MHz; 6ns; TFBGA90; -40÷105°C
Kordarv:
240.0
Minimum quantity:
240.0
Tootekood:
IS45S32400F-6BLA2
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS45S32400F-6BLA2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: DRAM memory; 1Mx32bitx4; 166MHz; 6ns; TFBGA90; -40÷105°C
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...3.6V DC |
| Case | TFBGA90 |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Kind of package | in-tray, tube |
| Kind of memory | SDRAM |
| Clock frequency | 166MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 6ns |
| Memory organisation | 1Mx32bitx4 |