IC: DRAM memory; 8Mx16bitx4; 400MHz; 12.5ns; TWBGA84; -40÷105°C
Kordarv:
209.0
Minimum quantity:
209.0
Tootekood:
IS46DR16320E-25DBLA2
Tootja: ISSI
Tootja tootekood: IS46DR16320E-25DBLA2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: DRAM memory; 8Mx16bitx4; 400MHz; 12.5ns; TWBGA84; -40÷105°C
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 1.7...1.9V DC |
| Type of integrated circuit | DRAM memory |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Kind of package | in-tray, tube |
| Kind of memory | DDR2, SDRAM |
| Clock frequency | 400MHz |
| Kind of interface | parallel |
| Access time | 12.5ns |
| Memory organisation | 8Mx16bitx4 |