Tape: sealing; W: 50mm; L: 25m; D: 0.25mm; green; acrylic; max.100°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IS5025
Tootja: HPX
Tootja tootekood: IS5025
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: sealing; W: 50mm; L: 25m; D: 0.25mm; green; acrylic; max.100°C
| Operating temperature | -30...100°C |
| Colour | green |
| Width | 50mm |
| Length | 25m |
| Thickness | 250µm |
| Tape application | sealing |
| Type of tape | sealing |
| Kind of adhesive | acrylic |
| Adhesive strength | 1N/mm |