Isolated Board Mount DC/DC Converter, 1.5kV Isolation, ITE, 2 Output, 1 W, 15 V, 33 mA, -15 V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISA1215
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISA1215
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, 1.5kV Isolation, ITE, 2 Output, 1 W, 15 V, 33 mA, -15 V
| Output current | 33mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Body dimensions | 15.24x11.2x7.25mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 81% |
| Output current 2 | 33mA |
| Output voltage 2 | 15V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 300kHz |