Isolated Board Mount DC/DC Converter, 1.5kV Isolation, ITE, 2 Output, 1 W, 12 V, 42 mA, -12 V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISA2412
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISA2412
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, 1.5kV Isolation, ITE, 2 Output, 1 W, 12 V, 42 mA, -12 V
| Output current | 42mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Body dimensions | 15.24x11.2x7.25mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 81% |
| Output current 2 | 42mA |
| Output voltage 2 | 12V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 300kHz |