Converter: DC/DC
Kordarv:
200.0
Minimum quantity:
200.0
Tootekood:
ISB0105S05-TR
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISB0105S05-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 200mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...95°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 78% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 220kHz |