Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 1 W, 5 V, 200 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISB0124S05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISB0124S05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 1 W, 5 V, 200 mA
| Output current | 200mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...95°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 79% |
| Output current 2 | 200mA |
| Output voltage 2 | 5V DC |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 220kHz |