Isolated Board Mount DC/DC Converter, 1.5kV Isolation, ITE, 1 Output, 1 W, 3.3 V, 303 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISE0303A
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISE0303A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, 1.5kV Isolation, ITE, 1 Output, 1 W, 3.3 V, 303 mA
| Output current | 303mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Body dimensions | 12.7x11.2x7.25mm |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 72% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 300kHz |