Converter: DC/DC; 1W; Uin: 2.97÷3.63V; 15VDC; Iout: 67mA; SMD; 1.5g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISE0315A
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISE0315A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1W; Uin: 2.97÷3.63V; 15VDC; Iout: 67mA; SMD; 1.5g
| Output current | 67mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Body dimensions | 12.7x11.2x7.25mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 80% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 300kHz |