Converter: DC/DC
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
ISE0505A-H-TR
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISE0505A-H-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 200mA |
| Mounting | SMT |
| Case | SMD8 |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Body dimensions | 12.7x11.2x7.25mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Input voltage | 4.5...5.5V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 80% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 300kHz |