Converter: DC/DC; 2W; Uin: 13.5÷16.5V; 15VDC; Iout: 133mA; SMD; 1.5g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISH1515A
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISH1515A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 2W; Uin: 13.5÷16.5V; 15VDC; Iout: 133mA; SMD; 1.5g
| Output current | 133mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 2W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Body dimensions | 12.7x11.2x7.25mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 84% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 115kHz |