Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISK1212A
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISK1212A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 21mA |
| Mounting | SMT |
| Case | DIP8 |
| Power | 250mW |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Body dimensions | 12.7x11.2x7.25mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 79% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 300kHz |