Transceiver, RS422 / RS485, 1 Driver, 3 V to 3.6 V, MSOP-10
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISL3176EIUZ-T7A
Tootja: RENESAS
Tootja tootekood: ISL3176EIUZ-T7A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transceiver, RS422 / RS485, 1 Driver, 3 V to 3.6 V, MSOP-10
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3.3V DC |
| Case | MSOP10 |
| Type of integrated circuit | interface |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Interface | full duplex, RS422 / RS485 |
| Transmission rate | 20Mbps |
| Kind of integrated circuit | transceiver |
| Number of receivers | 1 |
| Number of transmitters | 1 |
| Max operating temperature | 85°C |