Driver, RS422, 4 Drivers, 3V to 5.5V Supply, QFN-24
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISL32179EIRZ
Tootja: RENESAS
Tootja tootekood: ISL32179EIRZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver, RS422, 4 Drivers, 3V to 5.5V Supply, QFN-24
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...5V DC |
| Case | QFN24 |
| Type of integrated circuit | interface |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | RS422 |
| Transmission rate | 32Mbps |
| Number of transmitters | 4 |
| Max operating temperature | 85°C |