Transmitter, RS422 / RS485, 1 Driver, 3 V to 5.5 V, SOT-23-6
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISL3295EFHZ-T7A
Tootja: RENESAS
Tootja tootekood: ISL3295EFHZ-T7A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transmitter, RS422 / RS485, 1 Driver, 3 V to 5.5 V, SOT-23-6
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...5.5V DC |
| Case | SOT23-6 |
| Type of integrated circuit | interface |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Interface | RS422 / RS485 |
| Number of pins | 6 |
| Transmission rate | 20Mbps |
| Number of transmitters | 1 |
| Max operating temperature | 125°C |