RS232/RS422/RS485 TX RX, -40 TO 85DEG C
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
ISL81334IAZ-T
Tootja: RENESAS
Tootja tootekood: ISL81334IAZ-T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RS232/RS422/RS485 TX RX, -40 TO 85DEG C
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 5V DC |
| Case | SSOP28 |
| Type of integrated circuit | interface |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Interface | RS232/RS422/RS485 |
| Transmission rate | 20Mbps |
| Kind of integrated circuit | transceiver |
| Number of receivers | 2 |
| Number of transmitters | 2 |
| Max operating temperature | 85°C |