Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
ISL8210MFRZ
Tootja: RENESAS
Tootja tootekood: ISL8210MFRZ
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 10A |
| Mounting | SMT |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Protection | anti-overvoltage, over current, short circuit protection |
| Application | IT |
| Output voltage | 500mV...5V |
| Efficiency | 95% |
| Number of outputs | 1 |