Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
ISL8212MFRZ
Tootja: RENESAS
Tootja tootekood: ISL8212MFRZ
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 15A |
| Mounting | SMT |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Protection | anti-overvoltage, over current, short circuit protection |
| Application | IT |
| Output voltage | 500mV...5V |
| Efficiency | 95% |
| Number of outputs | 1 |